Zibal

پرسیدن عیب نیست ، ندانستن عیب است !

سوالات متداول


با توجه به وجود فرایند پرداخت در کسب‌وکارها، پلتفرم جامع پرداختی زیبال با دو محصول درگاه پرداخت اینترنتی و پلتفرم پرداخت در محل (دستگاه کارتخوان) می‌تواند بدون محدودیت به‌عنوان بازوی پرداخت تمامی کسب‌وکارها ایفای نقش کند.

شما می توانید با اتصال زیبال به فروشگاه یا نرم افزار حسابداری خود بر بستر Api از خدمات زیبال استفاده کنید . قبل از شروع سرویس دهی نیاز به ثبت نام و تایید آن توسط تیم زیبال می باشد تا بتوانید به وب سرویس های زیبال دسترسی پیدا کرده و از خدمات آن استفاده کنید .

شما می توانید با مراجعه به صفحه اصلی زیبال و کلیک بر روی دکمه ثبت نام و یا از طریق این لینک اقدام به ثبت نام کنید.

مشتریان حقیقی زیبال می‌بایست اسکن کارت ملی و شناسنامه‌ی خود را در پنل کاربری زیبال آپلود کنند تا فرایند احراز هویت توسط کارشناسان زیبال طی شود. همچنین اضافه‌کردن شماره شبا نیز جهت انجام تسویه‌ها مورد نیاز است.

مبالغ بین 1000 ریال و 500 میلیون ریال (صد تومان تا 50 میلیون تومان) از طریق پایانه‌های فروش اینترنتی قابل دریافت هستند.

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه تعرفه‌ها، از تعرفه خدمات زیبال مطلع شوید. کارمزد زیبال از هر تراکنش آنلاین، نیم درصد تا سقف 4000 تومان می‌باشد.

بنابر قوانین و مقررات زیبال، فرایند خرید بایستی در وبسایت پذیرندگان مشهود باشد و همچنین موضوع کسب و کار ایشان باید با قوانین کشور و نظام بانکی مطابقت داشته باشد.

قراردادهای پرداخت‌یاری زیبال با شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات پرداخت (PSP)ها قابل ارائه به شما پذیرندگان محترم می‌باشد. همچنین UpTime سرویس زیبال 99.9% بوده است.

کار با سیستم زیبال برای برنامه نویسان و اتصال آن به وبسایت یا نرم افزار پذیرندگان به راحتی کار با درگاه های پرداخت آنلاین بانکی بوده و برای سیستم های مختلف و زبان های مختلف برنامه نویسی پلاگین ها و ماژول های مربوطه برنامه نویسی شده و در اختیار پذیرندگان جهت سهولت کار بیشتر قرار داده می شود .

همانگونه که در صفحه تعرفه ها به نحوه تسویه و زمانبندی آن اشاره شده است تسویه حساب صورت می گیرد . تسویه حساب صرفا با ارائه شماره شبا پذیرنده و در بازه های زمانی مشخص صورت میگیرد .

در صورتی که پاسخ سوال خود را پیدا نکردید می توانید آن را با ما درمیان بگذارید

زیبال