Zibal

پرداخت آنلاین به راحتی یک لبخند

درگاه پرداخت اینترنتی زیبال

بهترین، راحتترین و کم هزینه ترین درگاه پرداخت آنلاین بانکی

پرداخت آنلاین سریع ترین و ایمن ترین شیوه پرداخت در کسب و کارهای آنلاین است. یکی از چالش‌های مهم صاحبان مشاغل اینترنتی پروسه زمان بر و بعضا غیر ممکن دریافت نماد اعتمادالکترونیکی و درگاه پرداخت بانک است.

پرداخت یار زیبال توانسته با استفاده از تجربیات خود در حوزه پرداخت و بهره گیری از قدرت فنی خود، درگاه پرداخت زیبال را ارائه دهد. زیبال با ارائه درگاه پرداخت آنلاین در کمتر از 15 دقیقه، میتواند نیاز شما به درگاه پرداخت واسط و مستقیم را رفع نماید.

سوییچینگ هوشمند

سوییچینگ هوشمند

با اتکا به یادگیری ماشین و علم داده، همواره درگاه‌های بانکی مختلف را بررسی می‌کنیم و در هر لحظه بهترین درگاه را برای شما می‌گزینیم تا کاربران شما پرداخت آنلاین راحتی داشته باشند.

تسهیم پول

تسهیم

امکان تسهیم مبالغ واریزی بین یک یا چند حساب مختلف بدون محدودیت بانکی با نسبت‌ها یا مبالغ دلخواه شما در سریع‌ترین زمان ممکن در درگاه پرداخت و دستگاه کارتخوان.

تسویه زمان دار

تسویه زمان دار

تنظیمات تسویه کیف پول های زیبال بسته یه نیاز پذیرندگان پویا و قابل تغییر هستند. امکان تسویه روزانه و تسویه اتوماتیک درگاه پرداخت، در توافق با پذیرندگان وجود دارد.

انواع مختلف درگاه پرداخت زیبال

درگاه پرداخت واسط زیبال

درگاه پرداخت واسط زیبال

سادگی و تضمین صحت پرداخت های آنلاین

در این محصول کسب‌وکار های کوچک می‌توانند با ارائه‌ مدارک هویتی و تایید آن‌ها توسط کارشناسان زیبال به سرعت درگاه خود را دریافت کنند و با استفاده از پلاگین‌ها و نمونه کدهای زیبال سایت خود را به درگاه پرداخت مجهز کنند. در این محصول بعد از هر سفارش پرداخت آنلاین کاربر به یک صفحه‌ی پرداختی که متعلق به زیبال است منتقل شده و پس از تایید اطلاعات پرداخت وارد درگاه بانکی می‌شود.

درگاه پرداخت مستقیم

درگاه پرداخت مستقیم زیبال (زیبال‌دایرکت)

تجربه‌ای راحت از یک خرید اینترنتی آنلاین

درگاه مستقیم زیبال مناسب کسب و کارهای متوسط و بزرگی است که علاقه دارند تا مشتریانشان بدون هیچ کلیک اضافه‌ای وارد درگاه پرداخت شوند. تمامی امکانات یک درگاه واسط در این سرویس به کاربران عرضه می‌شود.

اگر یک پلتفرم آنلاین راه اندازی کردید و نیاز به درگاه پرداخت اینترنتی با قابلیت‌های متفاوت دارید اکنون زمان آن است که هر چه سریع‌تر آن را دریافت کنید.

زیبال