زیبال پاسخی برای نیازهای پرداختی کسب و کار شما

 

سلام به تمامی همراهان خوب زیبال

از امروز مسیر ارتباطی جدیدی در قالب بلاگ به زیبال اضافه شد. بعد از گذشت چندین ماه از فعالیت رسمی زیبال تصمیم گرفتیم که تعامل خود را با شما همراهان عزیز در بخش بلاگ سایت گسترش دهیم. از این پس شما همراهان عزیز زیبال می‌توانید از طریق بلاگ زیبال جزییات آپدیت‌های رسمی پلتفرم زیبال را مطالعه و همچنین اخبار شرکت، اعلامیه‌ها و گزارشات مختلف را از همین مسیر ارتباطی دنبال کنید. از امروز ما بیش از پیش با شما ارتباط خواهیم داشت.

ما همواره به دنبال بهبود سیستم زیبال هستیم و در این مسیر انتقادات و پیشنهادات شما مهم‌ترین عناصر برای توسعه‌های بعدی پرداخت یار زیبال هستند. شما می‌توانید تمامی خواسته‌های خود را از طریق بخش نظرهای بلاگ زیبال، ایمیل و شماره‌های ذکر شده در وبسایت زیبال به اطلاع ما برسانید و اطمینان داشته باشید که این خواسته‌های شما برای ما اهمیت بالایی دارند و در کانون توجه ما قرار می‌گیرند .

ما می‌توانیم تمامی نیازهای پرداختی شما رو به نحو دلخواهتان و بر اساس قوانین حاکم بر سیستم بانکی و پرداختی کشور توسعه داده و کسب و کار شما را در زمینه پرداخت همراهی کنیم.

خدمات پرداخت یار زیبال

سرویس‌های شرکت زیبال در حال حاضر بسیار گسترده است. محصول پرداخت در محل (COD) که نیازهای پرداختی که به صورت حضوری و با استفاده از کارتخوان‌های سیار صورت می‌گیرد را پوشش می‌دهد و به فروشگاه‌های اینترنتی، کسب و کارهای حمل و نقل علاوه بر کارتخوان سیار رایگان وب سرویس‌های مختلفی را مبتنی بر این کارتخوان‌ها ارائه می‌کند.

محصول بعدی زیبال درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) است که علاوه بر کارمزد پایین‌تر نسبت به سایر رقبا، از قابلیت‌هایی همچون تسهیم بهره می‌برد و هر کسب و کاری در کوتاه‌ترین زمان می‌تواند سرویس درگاه پرداخت خود را از زیبال دریافت نموده و با استفاده از پلاگین‌ها و نمونه کدها سایت و پلتفرم خود را به این سرویس پرداختی متصل نماید.

محصول دیگر زیبال  باشگاه مشتریان زیبال برای کسب و کارهای اینترنتی مناسب است. این سیستم با بهره گیری از اطلاعات پرداخت هر فروشگاه و شماره موبایل خریداران، سرویس‌های مختلفی را به فروشندگان جهت ارتباط بیشتر با خریداران ارائه می‌دهد که از جمله سرویس کمپین‌های تخفیف، ارسال پیامک‌های گروهی ، پکیج های افزایش مشتری ، سرویس های وفاداری مشتریان و … . پلتفرم باشگاه مشتریان زیبال مبتنی بر کارتخوان های اندرویدی می باشد.

 

تلاش زیبال ارائه راهکارهای پرداختی متناسب با چالش های کسب و کار شما است. اگر راه حل چالش های پرداختی شما در مجموعه راهکارهای زیبال نیست، با ما تماس بگیرید!

زیبال برای شما راه حلی خواهد ساخت.

لطفا زیبال را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: