Zibal

پرداخت آنلاین به راحتی یک لبخند

درگاه پرداخت زیبال

سادگی، سرعت، امنیت و یکپارچگی پرداخت‌های آنلاین

با توجه به رشد کسب‌وکار های آنلاین و نیاز هر کسب‌وکار به درگاه پرداخت بانکی جهت انتقال پرداخت‌ها از شیوه‌ی سنتی به آنلاین، زیبال محصول درگاه‌پرداخت واسط خود را رونمایی کرد.

پیچیدگی‌های فنی، شرط داشتن نماد اعتماد الکترونیکی (ای‌نماد) و سرعت پایین ارائه‌ی درگاه باعث شده تا زیبال بتواند در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمت درگاه‌پرداخت سادگی، سرعت و امنیت را به کاربران خود هدیه کند.

زیبال با ارائه راهکار‌های مختلف بر روی درگاه پرداخت همچون تسهیم، درگاه مستقیم، وب سرویس های گزارش گیری و اختصاصی سازی درگاه‌پرداخت برای کسب‌و‌کار‌های نسبتا بزرگ در تلاش است تا نیاز تمامی کسب‌وکارهایی که با مشکلاتی در حوزه پرداخت خود مواجه هستند و تغییرات در این حوزه برایشان هزینه‌های سنگین مالی و زمانی ایجاد می‌کند رفع کند.

انواع مختلف درگاه پرداخت زیبال

Zibal Interface Gateway

درگاه واسط زیبال

سادگی، زیبایی و تضمین پرداخت‌ها

در این محصول کسب‌وکار های کوچک می‌توانند با ارائه‌ی مدارک و تایید آن‌ها توسط کارشناسان زیبال به سرعت درگاه خود را دریافت کنند و با استفاده از پلاگین‌ها و نمونه کدهای زیبال سایت خود را به درگاه پرداخت مجهز کنند. در این محصول بعد از هر سفارش پرداخت آنلاین کاربر به یک صفحه‌ی پرداختی که متعلق به زیبال است منتقل شده و پس از تایید اطلاعات پرداخت وارد درگاه بانکی می‌شود.

Zibal Direct Gateway

درگاه مستقیم زیبال (زیبال‌دایرکت)

لذت پرداخت سریع و بی‌واسطه

درگاه مستقیم مناسب برای کسب‌وکارهایی است که می‌خواهند از درگاه پرداختی زیبال استفاده کنند اما تمایلی به صفحه‌ی واسط پرداخت ندارند و می‌خواهند کسب‌وکار خود را به طور مستقیم به درگاه پرداخت بانکی متصل کنند. تمامی امکانات یک درگاه واسط در این سرویس به کاربران عرضه می‌شود.

Zibal Personal Gateway

درگاه شخصی زیبال (زیبالک)

با اسم خود یک درگاه داشته باشید

زیبالک نام درگاه پرداخت شخصی زیبال می‌باشد. در این درگاه هر کاربر می‌تواند برای شخص خود یا برای رویدادی خاص یک لینک کوتاه پرداخت (زیبالک) ایجاد کند و لینک پرداخت را برای هر کسی در هر جایی بفرستد. این محصول برای پرداخت‌های مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی مناسب است.

انواع مختلف درگاه زیبال در سریع‌ترین زمان ممکن فعال شده و قابل استفاده است، کافیست ثبت نام کنید.

زیبال