Zibal

کیفیت بالا ، قیمت پایین !

تعرفه درگاه پرداخت زیبال

جدول کارمزد درگاه پرداخت اینترنتی

درگاه پرداخت واسط ۰.۵ درصد تا سقف ۴۰۰۰ تومان
درگاه پرداخت مستقیم (زیبال دایرکت) ۱ درصد تا سقف ۴۰۰۰ تومان
درگاه پرداخت اختصاصی (با لوگو و نام برند شما) ۱.۵ درصد تا سقف ۴۰۰۰ تومان
تسهیم ۰.۵+ درصد
سوئیچینگ هوشمند (انتخاب بهترین درگاه) رایگان
گزارش گیری (پنل کاربری و بات) رایگان

* زیبال حامی خیریه ها، هیئات مذهبی و انجمن های حمایتی بوده و در راستای همین موضوع تمامی این مجموعه ها می‌توانند از خدمات زیبال در بخش درگاه های پرداخت به صورت رایگان استفاده کنند.

* اگر کسب و کاری با بیش از ۱۰۰ تراکنش روزانه دارید جهت دریافت مدل کارمزدی مناسب با نوع کسب و کار خود با ما تماس بگیرید تا کارشناسان فروش ما بهترین پیشنهاد را به شما ارائه کنند.

دریافت درگاه پرداخت اینترنتی زیبال

توضیحات جدول کارمزدی

انواع درگاه پرداخت

اصطلاحات استفاده شده در جدول بالا در نگاه زیبال به معانی زیر می باشند :

  • درگاه پرداخت واسط : در این مدل از درگاه پرداخت اینترنتی کاربر پس از مشاهده صفحه واسط زیبال (تایید پرداخت) به درگاه پرداخت هدایت میشود.
  • درگاه پرداخت مستقیم (زیبال دایرکت) : در این حالت کاربر بدون مشاهده صفحه واسط زیبال مستقیما به درگاه پرداخت هدایت خواهد شد.
  • درگاه پرداخت اختصاصی (با نام و لوگوی شما) : پس از درخواست شما از طریق بخش پشتیبانی زیبال و پس از گذشت یک ماه از شروع تراکنش های شما در زیبال این مدل از درگاه قابلیت فعالسازی دارد. لازم به ذکر است که جزییات فعالسازی این نوع از درگاه پرداخت در مطلب وبلاگ زیبال به تفصیل توضیح داده شده است (لینک مطلب) .در این مدل از درگاه پرداخت کاربر مستقیما به درگاه پرداخت منتقل شده و در صفحه درگاه پرداخت اینترنتی لوگو و نام کسب‌وکار شما را مشاهده می‌کند.

سرویس تسهیم

این سرویس قابلیت تسویه حساب با چندین ذی نفع را برای پذیرندگان فراهم می‌کند. به طور مثال کسب و کار هایی که توسط دو یا چند نفر اداره می‌شوند و مبالغ دریافتی بین ذی‌نفع ها پخش می‌شود میتوانند از این سرویس زیبال جهت تسهیل امور مالی و حسابداری خود استفاده کنند و زیبال به صورت اتوماتیک و در هنگام انجام تراکنش مبالغ را بین این چند نفر پخش می‌کند.

سوئیچینگ هوشمند (انتخاب بهترین درگاه)

زیبال با استفاده از شاخص های مختلف همواره بهترین درگاه پرداخت را برای کاربران انتخاب می‌کند. این سرویس زیبال باعث می‌شود که هیچ‌گاه تراکنش پذیرندگان زیبال با مشکل مواجه نشود و همواره در هر لحظه بهترین درگاه در آن لحظه برای انجام یک تراکنش موفق انتخاب شود. این سرویس به طور پیشفرض بر روی درگاه پرداخت پذیرندگان فعال می‌باشد.

تسویه با پذیرندگان

سیستم تسویه زیبال همواره منطبق بر آخرین تغییرات سیستم شاپرک و قوانین بانک مرکزی می باشد .

تمامی تراکنش ها در سیستم زیبال در مدت سه روز کاری با پذیرندگان تسویه خواهد شد که البته این زمان تسویه میتواند پس از گذشت یک ماه از شروع تراکنش های پذیرنده در وبسایت زیبال به صورت روزانه درآید . لازم به ذکر است که در صورت انعقاد قرارداد پذیرندگان حقوقی با شرکت زیبال تسویه تراکنش ها در مدت یک روز کاری انجام خواهد شد . لازم به ذکر است که برای پذیرندگانی که کسب و کاری با شرایط خاص دارند یا در گروه پذیرندگان بیش از ۱۰۰ تراکنش زیبال قرار می‌گیرند شرایط تسویه متفاوتی قابل ارائه می‌باشد.

تسویه اتوماتیک و زمان‌دار

زیبال با ارائه تسویه اتوماتیک این امکان را به پذیرندگان می‌دهد که بدون مراجعه به پنل کاربری بتوانند کیف پول خود را تسویه کنند. همچنین پذیرندگان میتوانند با ثبت یک روز خاص تسویه ها را به صورت زمان‌بندی شده در روز مد نظر خود انجام دهند.

دریافت درگاه پرداخت اینترنتی زیبال

زیبال