Zibal

کیفیت بالا ، قیمت پایین !

تعرفه سرویس پرداخت در محل زیبال

جدول کارمزد سرویس پرداخت در محل

خدمات کارمزد (هزار تومان تا صد هزار تومان) کارمزد (صد هزار تومان تا یک میلیون تومان) کارمزد (یک میلیون تومان به بالا)
امکانات پایه ۵۰۰ تومان ۱۰۰۰ تومان ۱۵۰۰ تومان
تسهیم +۵۰۰ تومان +۵۰۰ تومان +۵۰۰ تومان
دستگاه کارتخوان رایگان رایگان رایگان
گزارش گیری رایگان رایگان رایگان

* لازم به ذکر است که سرویس پرداخت در محل زیبال صرفا به کسب وکار هایی قابل ارائه است که دارای وبسایت یا اپلیکیشن می‌باشند و به همین دلیل دستگاه های کارتخوان صرفا با شناسه پرداخت کار ‌می‌کنند و قابلیت ورود مبلغ روی دستگاه ها وجود ندارد.

توضیحات

پلتفرم پرداخت در محل

اصطلاحات استفاده شده در جدول بالا در نگاه زیبال به معانی زیر می باشند :

  • امکانات پایه : مجموعه امکاناتی همچون اتصال وبسایت پذیرنده به وبسایت (Api های زیبال) ، اپلیکیشن زیبال روی دستگاه کارتخوان و خدمات پشتیبانی مشتریان می باشد
  • تسهیم : این سرویس قابلیت تسویه حساب با چندین ذی نفع را برای پذیرندگان فراهم می‌کند. به طور مثال کسب و کار هایی که توسط دو یا چند نفر اداره می‌شوند و مبالغ دریافتی بین ذی‌نفع ها پخش می‌شود میتوانند از این سرویس زیبال جهت تسهیل امور مالی و حسابداری خود استفاده کنند و زیبال به صورت اتوماتیک و در هنگام انجام تراکنش مبالغ را بین این چند نفر پخش می‌کند.

زیبال با ارائه خدمات گزارش گیری در دو بستر Api و داشبورد کاربری شرکت ها امکان دسترسی سریع به اطلاعات پرداختی را به تفکیک و در بازه های زمانی مختلف برای مشتریان فراهم کرده است .

دستگاه های کارتخوانی که زیبال در اختیار مشتریان خود قرار می دهد از نسل جدید این دستگاه ها بوده و دارای بارکد خوان ، NFC می باشد و استاندارد های شاپرک نیز توسط شرکت زیر ساخت این دستگاه ها تهیه گردیده است . هر شرکت می تواند با عقد قراردادی به تعداد مورد نیاز خود دستگاه کارتخوان از زیبال دریافت کند .

تسویه با پذیرندگان

تمامی تراکنش های کارتخوان به صورت روزانه (به جز روز های تعطیل) با پذیرندگان تسویه می‌شوند.

زیبال