Zibal

راه حل همه نیاز های پرداخت در محل شما اینجاست

کارتخوان های سیار زیبال

کارتخوان های سیار رایگان با امکانات منحصر به فرد برای کسب و کار های آنلاین

همواره کسب و کار های کوچک و بزرگ از یکپارچه نبودن سیستم های پرداخت با یکدیگر رنج برده و می برند . بعضی از پرداخت ها بر روی کارتخوان ها ، برخی به صورت نقدی و در کسب و کار های آنلاین برخی دیگر از این پرداخت ها از طریق درگاه پرداخت صورت میگرد

زیبال با ایجاد یک بستر یکپارچه پرداختی و ارائه وب سرویس های مبتنی بر کارتخوان ها به کسب و کار های آنلاین و سنتی این امکان را میدهد که سرویس های مد نظر خود را بر روی کارتخوان ها داشته باشند و از طرف دیگر با یکپارچه سازی این دستگاه های با پرتال ها و پلتفرم های کاری خود اطلاعات مالی را به صورت آنی در اختیار داشته باشند و از مشکلات مالی و مالیاتی خود را نجات دهند . ارسال آنی اطلاعات پرداخت ، تسهیم آنی مبالغ و یکپارچه سازی سیستم پرداخت مبتنی بر پوز با وبسایت از سرویس هایی است که در حال حاضر بر روی کارتخوان های زیبال فعال بوده و در کسب و کار های مختلف در حال استفاده است .

لازم به ذکر است که کارتخوان ها در یک قرارداد و به صورت رایگان در اختیار کسب و کار ها قرار میگیرد .

تسهیم پول

تسهیم

تسهیم مبالغ واریزی به نسبت‌های مشخص بین یک یا چند حساب مختلف با نسبت‌ها یا مبالغ دلخواه شما در سریع‌ترین زمان ممکن!

خطای انسانی

رفع مشکل خطای انسانی

عدم نیاز ورود مبلغ دریافتی هنگام تحویل محصول توسط پیک، رفع مغایرت‌های حسابداری و جلوگیری از هرگونه خطای انسانی

اتصال به سیستم حسابداری

اتصال به تمامی نرم‌افزارها

زیبال امکان اتصال به تمامی اپلیکیشن‌ها و وبسایت‌ها را دارد و گزارشات پرداخت را به صورت لحظه‌ای به پذیرنده اطلاع می‌دهد.

کارتخوان‌های جدید

کارتخوان‌های جدید

ارائه دستگاه‌های کارت‌خوان جدید (به صورت رایگان) با امکاناتی همچون بارکدخوان , NFC که علاوه بر تسهیل پرداخت باعث تسریع آن می‌شوند.

انواع مختلف کارتخوان های زیبال

Zibal GPRS Pos

کارتخوان سیار GPRS

سریع ، سبک با کاربرد ساده

این نوع از کارتخوان های زیبال با منو های ساده و بسیار سبک عرضه میشوند و مناسب برای کسب و کار هایی است که نیاز به نرم افزار های پیچیده با کارایی بالا ندارند . البته تمامی سرویس های زیبال بر روی این نوع کارتخوان ها نیز قابل ارائه است اما به دلیل سادگی نرم افزار ای کارتخوان ها کار با آن ها پیچیدگی خاصی ندارد .

Zibal Android Pos

کارتخوان سیار اندرویدی

همه چیز بر روی یک دستگاه

بسیاری از کسب و کار ها امروزه با اپلیکیشن هایی منابع انسانی خود رو مدیریت کرده و در بخش پرداخت در محل نرم افزار هایی به صورت اختصاصی دارند . دستگاه کارتخوان اندرویدی زیبال با یکپارچه سازی بخش پرداخت با نرم افزار های شما چه به صورت اپلیکیشن چه بر بستر وب می تواند به یک دستگاه همه چیز تمام برای شما تبدیل شود . با ایان نوع از کارتخوان ها دیگر نیازی به چندین اپلیکیشن یا نرم افزار های موبایلی به صورت جداگانه نیست و همه چیز میتواند در یک دستگاه باشد .

Zibal MPOS

کارتخوان سیار موبایلی (MPOS)

کارتخوانی کوچک با قابلیت های بزرگ

کارتخوان های موبایلی نوع دیگری از کارتخوان ها هستند که به تازگی وارد بازار پرداختی ایران شده اند . این نوع از کارتخوان ها با اتصال به تلفن همراه عملیات پرداخت را بر بستر تلفن همراه انجام می دهند و از این رو دیگر نیازی به حمل دستگاه های کارتخوان با ابعاد بزرگ نیست . این نوع از کارتخوان ها به راحتی در جیب قرار میگیرند و با اتصال به اپلیکیشن زیبال در هر مکانی که اینترنت تلفن همراه شما فعال باشد امکان تراکنش و پرداخت وجود دارد .

دستگاه های کارتخوان زیبال صرفا به کسب و کار های آنلاین که دارای وبسایت یا اپلیکیشن هستند قابل ارائه می‌باشند. لازم به ذکر است که این دستگاه ها صرفا با شناسه کار می‌کنند و امکان ورود مبلغ روی این دستگاه ها نیست.

زیبال