سرویس تسهیم

امروزه بسیاری از کسب و کارهای آنلاین به منظور برآورده کردن نیازهای مختلف خود با شرکت‌های گوناگون و سرویس دهنده‌های مختلف سروکار دارند. این نوع همکاری‌ها، صاحبان مشاغل را قادر می‌سازد تا با استفاده از امکاناتی که توسط سایر شرکای خود در اختیار می‌گیرند، سرویس دهی بهتری ارائه داده و به هدف اصلی خود که رضایت مشتری است برسند. فارغ از تمام مزایای همکاری با سایر کسب و کارها، این امر می‌تواند سختی‌هایی را نیز به دنبال داشته باشد. عملیات حسابداری پیچیده و بعضا با خطاهای انسانی می‌تواند بخشی از چالش‌های پیش رو هر کسب و کاری در زمینه برقراری ارتباط با اشخاص حقیقی و حقوقی باشد. سرویس تسهیم زیبال فرآیند حسابداری را ساده می کند.

سرویس تسهیم چیست؟

شرکت زیبال جهت ساده سازی فرآیند حسابداری کسب و کارهای آنلاین(هم در حوزه درگاه پرداخت و هم در زمینه سرویس پرداخت در محل) اقدام به ارائه ویژگی به نام “تسهیم” کرده است. استفاده از این سرویس می‌تواند این امکان را فراهم آورد تا بسیاری از عملیات حسابداری و واریز پول به مقاصد متفاوت، به صورت تماما اتوماتیک و تحت کنترل صورت بگیرد. به عبارتی دیگر این سرویس به کسب و کارها کمک می‌کند تا برای وجه یک تراکنش، شماره شباهای مختلفی به عنوان ذی نفع مشخص کنند.  

تسهیم چگونه کار می کند؟

همان گونه که اشاره شد، امکان استفاده قابلیت “تسهیم” در تمامی سرویس‌های ارائه شده توسط شرکت زیبال وجود دارد. در سیستم درگاه پرداخت، مشتریان خواهند توانست بسته به سیاست مدیریتی و مالی خود، میزان سهم شرکا و همچنین شماره حساب‌های ذی نفعان را در پنل اتوماسیون خود تعریف نمایند. با انجام این کار، سیستم به صورت اتوماتیک تمام تراکنش‌های مالی را کنترل کرده و گزارش کلیه انتقالات مالی انجام گرفته را از طریق پنل کاربری مخصوص در اختیار مدیران قرار می‌دهد. با استفاده از این روش، دخالت انسانی در پخش وجه تراکنش از بین رفته و بار عظیمی از دوش سیستم مالی و حسابداری شرکت‌ها برداشته می‌شود. بهره گیری از سیستم “تسهیم”، باعث بالا رفتن دقت و سرعت مدیریت تراکنش‌ها خواهد شد. تمامی این امکانات به صورت مشابه در سیستم پرداخت در محل زیبال نیز وجود دارد و مشتریان می‌توانند از طریق دستگاه‌های کارتخوان شرکت زیبال از تمامی مزایای این سیستم استفاده نمایند.

چه کسب و کارهایی می‌توانند از این سیستم استفاده کنند؟

سیستم تسهیم زیبال

سیستم تسهیم زیبال

قابلیت “تسهیم” می‌تواند در تمام جنبه‌های یک مدل بیزنسی عملکرد مثبتی داشته باشد. از آن جایی که نیاز به جا به جایی پول بین افراد و حساب‌های مختلف در همه زمینه‌ها احساس می‌شود، “تسهیم” قادر است با اتوماتیک کردن این فرآیند پیچیده و زمان‌بر، کمک شایانی به سیستم‌های حسابداری سنتی بنماید. به عنوان مثال کسب و کاری را در نظر بگیرید که ارائه دهنده سیستم رزرو آنلاین ویلا و هتل است. سیستم حسابداری این سایت باید پس از دریافت وجه از مشتری، سهم خود را از فروش جدا کرده و باقی مبلغ را به حساب صاحب ویلا یا هتل پرداخت نماید. این امر باعث می‌شود فشاری مضاعف به سیستم مالی شرکت‌ها بیاید و حجم سنگینی از عملیات پیچیده بارها و بارها تکرار گردد. این در حالتی است که با بهره گیری از سیستم تسهیم تمام این کارها به صورت اتوماتیک قابل انجام است. پس از اتمام پرداخت، سایت ارائه دهنده سرویس رزرو می‌تواند همزمان درصد مشارکت خود را از آن فروش به صورت مستقیم دریافت نماید. باقی وجه نیز به کیف پولی انتفال می‌یابد که قابلیت تسویه ساعتی، روزانه، هفتگی و حتی ماهانه را داشته و زمان پرداخت به حساب شبا صاحبان خانه‌ها و ویلاها توسط مدیریت سایت رزرواسیون قابل کنترل است. جهت ثبت نام برای استفاده از سرویس‌های شرکت زیبال به اینجا مراجعه کنید.    

لطفا زیبال را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: