درگاه پرداختی اینترنتی زیبال

امروزه با توجه به رشد زیرساخت اینترنتی کشور و دسترسی بیشتر مردم به اینترنت شاهد رشد کسب و کارهای اینترنتی هستیم. بسیاری از کسب و کارها نیاز به درگاه پرداخت اینترنتی خود دارند اما در این راه ممکن است به برخی مشکلات برخورد کنند و گرفتن درگاه مستقیم بانک برایشان زمان بر باشد. درگاه پرداخت اینترنتی زیبال می‌تواند نیاز‌های پرداخت آنلاین شما را به بهترین حالت ممکن فراهم کند.

چرا درگاه پرداخت اینترنتی زیبال ؟

  • پایداری و امنیت: زیبال به دلیل در اختیار داشتن درگاه پرداخت psp های مختلف و با تکیه بر الگوریتم هوشمند انتخاب درگاه خود همیشه بهترین درگاه را برای پذیرندگان خود انتخاب می‌کند و مشتریان نباید نگران مشکلات درگاه پرداخت اینترنتی زیبال هنگام پرداخت خود باشند.
  • فعال‌سازی در کمترین زمان: در صورت ارسال مدارک هویتی، زیبال در کمترین زمان ممکن (حتی ایام‌تعطیل) درگاه پرداخت اینترنتی زیبال را برای مشتری فعال می‌کند.
  • تسویه حساب: جهت تسویه حساب کیف پول زیبالی خود می‌توانید شماره حساب هر بانکی که مد نظر شماست را به زیبال معرفی کنید و محدودیتی وجود ندارد.
  • کارمزد: زیبال به ازای هر تراکنش درگاه شما، فقط نیم درصد (۰٫۵٪) آن را تا سقف ۴۰۰۰ تومان به عنوان کارمزد کسر می‌کند (خودتون مقایسه کنید 🙂 ).
  • تسهیم روی هر تراکنش: اگر به دنبال درگاه پرداختی با ویژگی تسهیم، آن هم نه تسهیم با مقادیر ثابت بلکه تسهیم روی هر تراکنش با نسبتی که شما مشخص می‌کنید هستید این ویژگی را از دست ندهید. در ادامه این ویژگی را بیشتر بررسی می‌کنیم.
  • درگاه مستقیم: اگر نمی‌خواهید که صفحه واسط زیبال به مشتریان شما نشان داده شود سرویس زیبال دایرکت را به شما پیشنهاد می‌دهیم.
  • نمونه کد و پلاگین: استفاده از درگاه زیبال بسیار ساده بود و نمونه کدها به انواع زبان‌ها و انواع پلاگین برای cms های مختلف نیز در پنل برای استفاده قرارداده شده است و در کمتر از ۵ دقیقه درگاه برای سایت شما قابل استفاده خواهد بود. در راه اندازی اگر مشکلی داشتید کارشناسان ما آماده پاسخگویی به پذیرندگان خواهند بود.

ویژگی تسهیم روی درگاه پرداخت اینترنتی زیبال چیست؟

ممکن است بخواهید که مبلغ یک تراکنش بین چند حساب مختلف تقسیم شود. به جای این که بعدا مبالغ را به صورت دستی بین حساب‌های شرکایتان جابجا کنید این کار را به درگاه زیبال بسپارید! در این نوع از درگاه می‌توانید مبالغ ثابت یا درصد تسهیم را هنگام درخواست یک تراکنش به زیبال ارسال کنید. جالب است که بدانید در درگاه پیشرفته نیازی به ایجاد درخواست تسویه پول به صورت دستی نخواهید داشت و مبالغ به صورت اتوماتیک طبق زمان‌بندی واریز و تسویه می‌شود( جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید).  از همه مهمتر شرکایتان نیازی به ثبت نام و ساخت اکانت در زیبال ندارند. در زیبال ذی‌نفعان، هم از طریق وب سرویس و هم از طریق پنل قابل تعریف هستند.

زیبالک

شاید شما هم افرادی را بشناسید که کسب و کاری در صفحات مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام دارند و اقدام به فروش محصولات و ارائه خدمات می‌کنند. در حال حاضر، بسیاری از خریداران جهت انتقال وجه به پذیرندگان، ملزم به استفاده از شیوه‌ها سنتی از قبیل کارت به کارت یا واریز به شماره حساب استفاده می‌کنند. این در حالی است که صاحبان فروشگاه‌ها در فضای مجازی با استفاده محصول زیبالک، یک صفحه درگاه پرداخت شخصی برای خود و کسب و کارشان داشته باشند. با زیبالک تنها کافیست مشتریان اطلاعات پرداخت را در صفحه‌ای وارد کرده و از طریق آن پولی به کیف پول پذیرنده واریز کنند. شما هم می‌توانید هم اکنون لینک پرداخت شخصی خود را در زیبال ایجاد و با استفاده از این لینک مخصوص که به شکل zib.al خواهد بود، فرآیند پرداخت‌ خود را آسان‌تر کنید.

پلتفرم یکپارچه پرداخت زیبال

درگاه پرداخت اینترنتی زیبال

درگاه پرداخت اینترنتی زیبال

 

زیبال با تکیه بر دانش فنی خود ابزارهای مختلفی را برای کسب و کارهای اینترنتی و فعال در فضای مجازی و همچنین فروشگاه‌های فیزیکی نظیر سرویس پرداخت در محل  در نظر گرفته است. کلیه این سرویس‌های زیبال به صورت یک پارچه طراحی شده‌اند و مشتریان می‌توانند از این موضوع جهت یکپارچه سازی تراکنش‌های مبتی بر دستگاه کارت خوان سیار و همچنین درگاه پرداخت اینترنتی زیبال خود استفاده کنند.

لطفا زیبال را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: