درگاه پرداخت اختصاصی زیبال

زیبال همواره توسعه محصولات و خدمات خود برای راحتی هر چه بیشتر مشتریانش را در دستور کار خود قرار داده است. از آنجایی که بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی به دنبال آن هستند پرداخت کاربرانشان به بهترین شکل ممکن انجام شود تا بتوانند یک تجربه خرید منحصر به فرد را برایشان خود را رقم بزنند، ما از اوایل بهمن ماه امکان ارائه درگاه پرداخت اختصاصی زیبال فراهم کردیم.

مزایای درگاه اختصاصی

این سرویس حالتی از درگاه پرداخت اینترنتی است که کاربران، در صفحه پرداخت نام و لوگوی شما را به عنوان پذیرنده مشاهده می‌کنند و دیگر نامی از زیبال در این میان وجود نخواهد داشت.
در حال حاضر شرایطی برای ارائه درگاه پرداخت اختصاصی در زیبال در نظر گرفته‌ایم که کاربران قدیمی ما نیز بتوانند از این قابلیت بهره‌مند شده و همچنین کاربران جدید نیز با شرایطی بتوانند درگاه اختصاصی دریافت کنند.

درگاه پرداخت اختصاصی زیبال

شرایط دریافت درگاه پرداخت اینترنتی اختصاصی

همانطور که اشاره کردیم ما در تلاش هستیم تا پیشنهاداتی را برای کاربران جدید و همچنین مشتریان فعلی زیبال فراهم آوریم آن‌ها بتوانند بدون نگرانی از این قابلیت بهره ببرند.

تعرفه‌های ارائه شده جهت استفاده از این خدمت، با توجه به سابقه استفاده شما از سرویس‌های پرداختی زیبال و همچنین تعداد تراکنش‌های‌شان دسته بندی شده‌اند. شرایط دریافت درگاه اختصاصی طبق جدول زیر است:

 

تعداد تراکنش پذیرنده در ماه تعرفه درگاه پرداخت اختصاصی
بالای ۶ هزار کارمزد ۱ درصد تا سقف ۴ هزار تومان
بین ۵۰۰ الی ۶ هزار کارمزد ۱٫۵ درصد تا سقف ۴ هزار تومان
زیر ۵۰۰ کارمزد ۱٫۵ درصد تا سقف ۴ هزار تومان + هزینه فعالسازی

 

نکات مهمی که پیش از دریافت درگاه اختصاصی باید به آن‌ها توجه کرد :

  • شرط فعالسازی درگاه پرداخت اختصاصی گذشتن حداقل یک ماه از شروع تراکنش های وبسایت بر روی زیبال می‌باشد.
  • هزینه فعالسازی برای کاربران زیر ۵۰۰ تراکنش در ماه بسته به نوع درگاه اختصاصی انتخابی متفاوت می‌باشد . این هزینه برای شرکت پرداخت الکترونیک سامان دویست هزار تومان ، پرداخت الکترونیک سپهر دویست هزار تومان و شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد (بدون امکان قرار گیری لوگو) صد هزار تومان می باشد.

لازم به ذکر است که مدت زمان فعالسازی درگاه اختصاصی بسته به نوع شرکت پرداخت ممکن است مختلف باشد . به طور معمول این زمان برای شرکت پرداخت الکترونیک سامان ۲ الی ۴ روز کاری، شرکت پرداخت الکترونیک سپهر (مبنا کارت) ۷ الی ۱۰ روز کاری و برای شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد ۱ روز کاری خواهد بود.
ما در حال مذاکره با سایر شرکت‌های PSP هستیم با بتوانیم این محصول را را با تنوع بیشتری را به کاربران خود پیشنهاد دهیم. اخبار تکمیلی در این خصوص را از همین طریق در اختیار شما همراهان عزیز زیبال قرار خواهیم داد.

نحوه فعالسازی درگاه اختصاصی

جهت فعالسازی درگاه پرداخت اختصاصی فقط کافیست همین حالا به پنل کاربری خود مراجعه کرده و با ثبت تیکت در بخش پشتیبانی ما را از درخواست خود مطلع نمایید.

تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار خواهند کرد و درخواست شما را به شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت ارسال می‌کنند.

 

در آستانه یکی از تغییرات بزرگ و رونمایی از نسخه ۳ پلتفرم جامع پرداختی زیبال تلاش کردیم تا علاوه بر رابط کاربری بهتر، امکاناتی متنوع‌تر را برای کاربران خود در این نسخه در نظر بگیریم.

گزارشات تکمیلی و تغییرات این موضوع در آینده و پس از رونمایی از این نسخه به اطلاع شما خواهد رسید. منتظر خبر‌های جدیدی از زیبال باشید.

با تشکر از همراهی شما

لطفا زیبال را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: