#تو_هم_دعوتی

به تولد #یکسالگیمون !

هدیه زیبال به شما:

درگاه پرداخت آنلاین بدون کارمزد

50 درصد تخفیف پلتفرم پرداخت در محل زیبال

تا ابتدای سال 1398 دریافت هدیه

چرا زیبال؟

در جامعه امروز زمان ارزش بالاتری نسبت به گذشته پیدا کرده، زیبال به شما در صرفه‌جویی زمان کمک می‌کند

درگاه پرداخت اینترنتی

Feature

سوییچینگ هوشمند

زیبال با در اختیار داشتن درگاه پرداخت‌های اینترنتی از PSPهای مختلف، بالاترین نرخ موفقیت در تراکنش را برای شما به ارمغان می‌آورد.

سوییچینگ هوشمند

ارزان‌ترین کارمزد

درگاه پرداخت اینترنتی زیبال از کمترین کارمزد (0.5 درصد تا سقف 4000 تومان) و بالاترین کیفیت برخوردار است.

تسویه اتوماتیک

تسویه اتوماتیک

تا زمان اجرایی‌شدن فرایند پرداخت یاری، تسویه‌های زیبال طبق سیستم پایا و با استفاده از شماره شبای بانکی ذی‌‌نفعان انجام می‌شود.


پلتفرم پرداخت در محل

دستگاه کارتخوان سیار رایگان

دستگاه کارتخوان رایگان

‌بسته به اندازه‌ی کسب‌وکار شما، انواع دستگاه‌ کارتخوان در قالب یک قرارداد و به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پرداخت در محل

ارائه وب سرویس و API

با استفاده از APIهای پلتفرم پرداخت در محل زیبال، چالش های این فرایند سنتی و آفلاین را برطرف کنید و از سربار نیروهای انسانی در واحدهای انبارداری، حسابداری و فنی بکاهید.

تسهیم پویای مبالغ

تسهیم پویای مبالغ

استفاده از این سرویس می‌تواند این امکان را فراهم آورد تا بسیاری از عملیات حسابداری و واریز پول به مقاصد متفاوت، به صورت تماما اتوماتیک و تحت کنترل صورت بگیرد. گزارشات تمامی این عملیات در پنل کاربری و APIهای گزارش گیری زیبال موجود می‌باشد.

تا اتمام مهلت استفاده از هدیه

0
روز
0
ساعت
0
دقیقه
0
ثانیه

فرصت دارید!

برخی از همراهان زیبال

سرمایه‌ی ما، اعتماد مشتریان ما است.

درگاه پرداخت رایگان
  • تخفیف 100 درصدی کارمزد درگاه پرداخت
  • تخفیف 50 درصد کارمزد پلتفرم پرداخت در محل

تا سال 1398

جهت دریافت هدیه کلیک کنید!

چند کلمه، دوستانه

تولد حس عجیبیه! یک سال بزرگ تر و کامل تر شدن و تجربه کلی خاطرات تلخ و شیرین جدا از حس غرور و خوشحالی که واسمون تداعی میکنه، یک چیز خیلی مهم رو هم بهمون یاد میده. اینکه روز به روز باید بیشتر تلاش کنیم و برای به دست آوردن خواسته‌هامون مبارزه کنیم. تولد بهمون یاد میده که برای به دست اوردن چیزی که تا حالا موفق به کسبش نبودیم، باید قدم تو راه‌هایی بذاریم و سختی هایی رو تحمل کنیم که تا حالا تجربه انجامش رو نداشتیم. امروز دقیقا ۱ سال از اون روز که تصمیم گرفتیم شرکتی تشکیل بدیم و اسمش رو زیبال بزاریم میگذره. زیبال که اولش فقط یه ایده تو ذهن بنیان گذارانش بود، الان تبدیل شده به یکی از شناخته شده ترین شرکت‌ها تو حوزه پرداخت. شرکتی که تونسته نیاز بسیاری از مشتریانش رو تو زمینه‌های پرداخت در محل و پرداخت اینترنتی حل و خیالشون رو از دغدغه‌های بخش پرداختی راحت کنه. به همین خاطر ما میخوایم شادی #یکسالگیمون رو باهاتون قسمت کنیم تا اینجوری از اعتماد شما قدردانی کرده باشیم.

همراه ما باشید، چون همواره در دسترس شماییم!

دریافت هدیه