Zibal

کیفیت بالا ، قیمت پایین !

تعرفه خدمات زیبال

زیبال همواره به دنبال کاهش هزینه ها برای مشتریان و ارائه خدمات با کیفیت بالاتر به آن هاست ، کارمزد زیبال به صورت اتوماتیک در سیستم و بر اساس امکانات درخواستی شما محاسبه می شود ، از این رو می توانید مطمئن باشید که هیچگاه بابت ویژگی که نیاز ندارید هزینه ای اضافه پرداخت نخواهید کرد .

جدول تعرفه های خدمات زیبال

خدمات کارمزد (هزار تومان تا صد هزار تومان) کارمزد (صد هزار تومان تا یک میلیون تومان) کارمزد (یک میلیون تومان به بالا)
پرداخت در محل زیبال
امکانات پایه ۵۰۰ تومان ۱۰۰۰ تومان ۱۵۰۰ تومان
تسهیم ۵۰۰ تومان ۱۰۰۰ تومان ۱۵۰۰ تومان
ریفاند ۱۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ تومان
دستگاه کارتخوان رایگان رایگان رایگان
گزارش گیری رایگان رایگان رایگان
درگاه پرداخت زیبال
درگاه پرداخت واسط ۰.۵ درصد تا سقف ۴۰۰۰ تومان
درگاه پرداخت مستقیم (زیبال دایرکت) ۱ درصد تا سقف ۴۰۰۰ تومان
درگاه پرداخت شخصی (زیبالک) ۵۰۰ تومان
ریفاند (استرداد وجه) ۱۰۰۰ تومان
تسهیم رایگان
گزارش گیری (پنل کاربری و بات) رایگان
کیف پول (به زودی ...)

نکته : زیبال حامی خیریه ها، هیئات مذهبی و انجمن های حمایتی بوده و در راستای همین موضوع تمامی این مجموعه ها می‌توانند از خدمات زیبال در بخش درگاه های پرداخت به طور رایگان استفاده کنند.

توضیحات

پلتفرم پرداخت در محل

اصطلاحات استفاده شده در جدول بالا در نگاه زیبال به معانی زیر می باشند :

  • امکانات پایه : مجموعه امکاناتی همچون اتصال وبسایت پذیرنده به وبسایت (Api های زیبال) ، اپلیکیشن زیبال روی دستگاه کارتخوان و خدمات پشتیبانی مشتریان می باشد
  • تسهیم : فرآیند پخش مبلغ دریافتی بین ۲ پذیرنده یا بیشتر را می گوییم
  • ریفاند : فرآیند استرداد وجه که از طریق ارسال شماره کارت مقصد یا شماره پیگیری تراکنش اولیه در سیستم زیبال انجام میگردد لازم به ذکر است که علاوه بر هزینه ذکر شده در جدول کارمزد شاپرکی کارت به کارت به ازای هر تراکنش محاسبه و دریافت خواهد شد . (مناسب برای فروشگاه هایی که خدمات بازگشت کالا تا چندین روز را در سیستم خود دارند)

زیبال با ارائه خدمات گزارش گیری در دو بستر Api و داشبورد کاربری شرکت ها امکان دسترسی سریع به اطلاعات پرداختی را به تفکیک و در بازه های زمانی مختلف برای مشتریان فراهم کرده است .

دستگاه های کارتخوانی که زیبال در اختیار مشتریان خود قرار می دهد از نسل جدید این دستگاه ها بوده و دارای بارکد خوان ، NFC می باشد و استاندارد های شاپرک نیز توسط شرکت زیر ساخت این دستگاه ها تهیه گردیده است . هر شرکت می تواند با عقد قراردادی به تعداد مورد نیاز خود دستگاه کارتخوان از زیبال دریافت کند .

تسویه با پذیرندگان

سیستم تسویه زیبال همواره منطبق بر آخرین تغییرات سیستم شاپرک و قوانین بانک مرکزی می باشد .

تمامی تراکنش ها در سیستم زیبال در مدت سه روز کاری با پذیرندگان تسویه خواهد شد که البته این زمان تسویه میتواند بسته به مذاکرات پذیرنده با وبسایت زیبال به صورت روزانه نیز انجام شود . لازم به ذکر است که در صورت انعقاد قرارداد پذیرندگان حقوقی با شرکت زیبال تسویه تراکنش ها در مدت یک روز کاری انجام خواهد شد .

زیبال

زیبال